KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15124122
nr 1512 4122
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, "Vinter, Stadsgården". Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bildmått: 10x19 cm, yttermått inklusive ram: 14x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:34:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén